Monday, May 27

Tifozja Kuq e Zi ngacmon imagjinatën e ndjekësve vetëm me të zeza

Tifozja  Kuq e Zi ngacmon imagjinatën e ndjekësve vetëm me të zeza

Bukuroshja shqiptare shfaqet provokative…

Rike Roçi  ka realizuar  disa imazhe të reja profesionale si modele.

Këtë radhë ajo zgjodhi që gjoksin gjigant ta tregoj nëpërmjet të brendshmeve të zeza dhe foton nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj  në rrjetin Instagram.

Rike Roçi u bë fytyrë publike gjatë eksperiencës së saj në “Big Brother” e më pas edhe më e komentuar u bë para tre vitesh gjatë ‘Euro 2016’ si tifoze e zjarrtë e kombëtares shqiptare.

Sot, Rike ndiqet nga një numër i madh i fansave në llogarinë e saj në Instagram dhe emrin e saj e shohim nëpër shumë media.