Monday, May 27

WOWBiz Kombëtar

Flet vajza e De Biasit: E dua Italinë, por në Europian jam me Shqipërinë

Flet vajza e De Biasit: E dua Italinë, por në Europian jam me Shqipërinë

WOWBiz Kombëtar
Dhe ëndrra u kthye në realitet! Më në fund të gjithë do të përjetojmë emocionet e kampionatit Evropian, i cili deri para pak kohësh ishte diçka e pa imagjinueshme, por sot jo! Kjo kombëtare arriti atë që nuk e kishte arritur askush, atë që ne do e mbajmë mend gjatë. E nëse ky sukses ka një emër, patjetër që ai quhet Gianni De Biasi. Trajneri që ngriti dhe besoi si i verbër në këtë skuadër dhe që me punë e përkushtim realizoi atë që deri tani ishte “Endrra Euro2016”. Në deklaratën e tij të parë për mediat ai i dedikoi fitoren familjes, bashkëshortes dhe të bijës të cilat sipas tij janë më të shtrenjtat dhe që sigurisht janë mbështetëset më të mëdha. De Biassi është kthyer bashkë me ekipin në Shqipëri dhe festimet ende vazhdojnë, por si e ka pritur familja e tij këtë moment histori
Kur femrat vendosin tatuazhe në pjesët më të papërshtatshme të trupit (Foto,+16)

Kur femrat vendosin tatuazhe në pjesët më të papërshtatshme të trupit (Foto,+16)

WOWBiz Kombëtar
Tatuazhet janë një art në vete. Ka tatuazhe të përkohshme por ka edhe të përhershme. Disa njerëz mund të mos i pëlqejnë ato, por disa të tjerë i pëlqejnë aq shumë sa që e mbulojnë tërë trupin e tyre me to. Tatuazhet për dikë shërbejnë edhe si funksion spiritual. Madje mund t’i ndihmojë njerëzit që të lidhen shpirtërisht me dikë. 
Që nga loja e shahut, shuplaka vitheve,…: Punëtorët e seksit tregojnë përvojat e natës së parë të punës!

Që nga loja e shahut, shuplaka vitheve,…: Punëtorët e seksit tregojnë përvojat e natës së parë të punës!

WOWBiz Kombëtar
Nga loja me shuplaka vitheve deri në lojën e shahut, punëtoret seksi tregojnë se çfarë në të vërtetë ndodhë brenda dyerve të mbyllura. Punëtorja e seksit Sarah Greenmore, së fundmi është përgjigjur pyetjeve rreth jetës intime në shtëpitë publike. Duke filluar të tregojë rreth kërkesave rreth seksit oral, ajo thotë se ka fituar rreth tremijë funte në javë. Veç saj, edhe prostitute tjera kanë treguar për gjërat e mrekullueshme që u kanë ndodhur, sidomos në natën e parë në këtë “profesion”, transmeton Telegrafi. Ndërsa disa kanë thënë se kanë përjetuar "të ngjethura, dridhje dhe djersitje", të tjerat thonë se e kanë përjetuar shumë mirë përvojën. “Kam fituar 900 dollarë vetëm për dy orë dhe ora e fundit ishte darka. Ishte shumë kënaqësi dhe ai ishte shumë i mirë”, ka thënë njëra pre
Dafina vetëm me ngjyrat kuq e zi në trup (Foto)

Dafina vetëm me ngjyrat kuq e zi në trup (Foto)

WOWBiz Kombëtar
Festës së madhe të shqiptarëve i është bashkuar edhe Dafina Zeqiri, e cila ka postuar një fotografi mjaft të bukur në rrjetet sociale. Këngëtarja nga Kosova ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën e ka të vizatuar flamurin shqiptar në trup. Kjo fotografi është bërë më herët, megjithatë ky është momenti kur mund të rishfaqet. Ajo ka publikuar edhe një tjetër fotografi me mbishkrimin: “Paris ja ko po vijmë”. http://instagram.com/p/8tPHxbTOIZ Kujtojmë që Shqipëria mposhti Armeninë me rezultat 3-0 dhe siguroi kualifikimin në ‘Euro 2016’. /Telegrafi/
Një tjetër foto e Ritës duke “kërcyer mbi tavolina”

Një tjetër foto e Ritës duke “kërcyer mbi tavolina”

WOWBiz Kombëtar
Motra e Ritës, Elena Ora, ka publikuar një fotografi nga dasma në Kosovë, në të cilën ishte pjesëmarrëse këngëtarja me famë botërore. Rita është argëtuar jashtëzakonisht shumë në këtë ceremoni martesore duke u treguar mjaft modeste dhe duke iu përshtatur traditave në vendin tonë. “Kur Rita kërcen mbi tavolinë! Dasma më e mirë ndonjëherë”, ka shkruar Elena. Postimin e ka shoqëruar me fotografinë e mëposhtme. /Telegrafi/
Bashkëshortja, Hysajt: Jam krenare për ty! (Foto)

Bashkëshortja, Hysajt: Jam krenare për ty! (Foto)

WOWBiz Kombëtar
Të shumta kanë qenë komentet dhe urimet drejtuar djemve të Kombëtares shqiptare pas fitores së djeshme kundër Armenisë. Ndërsa të gjithë shqiptarët janë bashkuar dhe kanë festuar në rrugët e çdo qyteti dhe në rrjete sociale, edhe familjarët e futbollistëve kanë shprehur emocionin për fitoren e merituar. Një ndër to ka qenë urimi i bashkëshortes së Elis Hysaj, mbrojtësit të skuadrës kombëtare, që është gjithashtu edhe “Miss Shqipëria 2013”. “Jam krenare për ty”, shkroi ditën e djeshme Fiorenza Lekstakaj në Instagram dhe këtë postim e shoqëroi me një foto të futbollistit në fushë, transmeton mapo.al. Elis Hysaj është 23 vjeç dhe luan si mbrojtës i djathtë dhe i majtë me Napolin në Itali. Ai është prej tre vjetësh pjesë e Kombëtares. Kur ishte 14 vjec familja e tij emigroi ne Itali
Disa ide të gabuara të seksit

Disa ide të gabuara të seksit

WOWBiz Kombëtar
Në shikim të parë mund të duket interesant por që përfundimi nuk është fare i mirë. Ja disa ide të gabuara të seksit 1. Seksi në vende publike Sa më shumë që ideja e një seksi të tillë dukej joshëse, mund të ndodhë që ju do të jeni aq shumë i shqetësuar për të mos u kap në flagrancë dhe në fund nuk do ta shijoni. 2. Derdhja e gjërave të nxehta në zona erotike Nëse ju vendosni të hudhni gjëra të nxehta tek thithkat dhe ti thihni ato, shumë gjëra mund të shkojnë keq. Nëse është shumë e nxehtë , në pjesët e ndjeshme të trupit mund të shkaktojë djegie. 3. Seksi dhe ushqimi Çokollatë, krem ​​shllagu dhe një shumëllojshmëri ëmbëlsirash të tjera mund të jenë një ndihmesë e madhe për seks, por të jeni të kujdesshëm kur ju i vini ato. Vendosja e ushqimit në pjesët psht
Miss Albania shoqëruesja e parë e “Miss Globe 2015”

Miss Albania shoqëruesja e parë e “Miss Globe 2015”

WOWBiz Kombëtar
Është kurorëzuar “Miss Globe 2015” filipinasja Ann Lorraine Colis, në teatrin “Brampton” në Toronto. 22-vjeçarja është zgjedhur më e bukura nga 54 konkurrentet e tjera, të cilat morën pjesë në finalen e mbajtur në Kanada mbrëmjen e djeshme. Kurora i është dorëzuar nga “Miss Globe 2014” Jacqueline Wojciechowski nga Kanadaja. “Një moment i veçantë për Filipinet dhe njohjen e saj, duke i treguar mbarë botës vlerësimin për hiret e filipinase”, shkruan në rrjetin social “Facebook” Wojciechowski. Ndërkohë, shoqëruesja e parë e “Miss Globe 2015” u shpall miss Albania Sara Karaj. Shoqëruesja e dytë miss Maqedonia, ndërsa e treta miss Kina.
Nertila Kapaj: Nuk kam kohë për dashuri

Nertila Kapaj: Nuk kam kohë për dashuri

Intervista, WOWBiz Kombëtar
Për të folën të gjithë, të njohur dhe të panjohur. Në dasmën e Sinan Hoxhës, ajo e përshëndeti këngëtarin duke e prekur në fytyrë, e me këtë gjest bëri xheloze bashkëshorten Andrrën dhe çuditi të ftuarit. Është fjala për Nertila Kapaj, modelen dhe sipërmarrësen e suksesshme. 26-vjeçarja rrëfen për “Shekullin” momentin e sikletshëm dhe tregon marrëdhënien reale me Sinan Hoxhën, si dhe me shumë këngëtarë të tjerë të njohur në videoklipet e të cilëve ka qenë protagoniste. Nertila, na trego rreth marrëdhënies tënde me Sinan Hoxhën dhe momentin kur ju e përshëndetët atë në dasmë... Me Sinanin kemi një marrëdhënie të ngushtë miqësore. E njoh prej rreth pesë vitesh dhe natyrisht isha e ftuar në dasmën e tij. U komentua shumë mënyra se si unë vendosa ta uroj Sinanin duke e kapur nga faqet. Ishte n